O mnie

Magdalena Szumera - makeup-artist

Moja przygoda z makijażem zaczęła się w wieku 15 lat kiedy jeszcze nie było na rynku wielu dostępnych kosmetyków, ogromnej ilości kolorowych gazet, filmików na You Tubie ani nawet Internetu ;) Sama poszukiwałam możliwości zakrycia drobnych niedoskonałości i poprawy kształtu brwi, które naturalnie są prawie niewidoczne. Z czasem zaczęłam malować koleżanki i rodzinę, aż zapragnąłem mieć profesjonalne portfolio i nawiązałam współpracę z fotografami i modelkami.

W 2008 roku zrobiłam moją pierwszą amatorską ślubną sesję fotograficzną, która wtedy była dla mnie bardzo profesjonalna ;) Od tamtej pory zdobywałam doświadczenie w sesjach indywidualnych, reklamowych, metamorfozach, na pokazach mody czy fryzur oraz w różnych konkursach makijażowych.

Prowadzę również szkolenia indywidualne oraz w grupach dla osób, które chcą nauczyć się malować od podstaw, a także wzbogacić swoją wiedzę. Sama nieustannie obserwuję rynek, uczestniczę w wielu szkoleniach, gdyż chcę i lubię być na bieżąco.

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka polskiego (Uniwersytet Jagielloński), ukończyłam również studium Visual Merchandising (Krakowskie Szkoły Artystyczne), a także studia podyplomowe Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej (Uniwersytet Jagielloński).

Makijaż stał się moją ogromną pasją i sposobem na życie. Każda kobieta, która widzi po makijażu swoją twarz i uśmiecha się w lustrze do siebie jest moim sukcesem. Często słyszę pytanie: Skąd masz tyle cierpliwości ? Mnie by się nie chciało tyle czasu na to poświęcać. Odpowiadam wtedy, że wykonując makijaż czuję niesamowitą przyjemność i swego rodzaju relaks. Nie potrafię malować szybko i byle jak, cała przyjemność jest w dopieszczaniu szczegółów, szukania odpowiedniego koloru, natężenia odcienia, idealnego kształtu oka, ust..

Nie mam gotowych recept na dany typ urody, wiek czy rodzaj imprezy na którą ma być wykonany makijaż. Zawsze dobieram go indywidualnie, dokładnie słuchając potrzeb danej osoby.

Zobacz moje portfolio

Zapraszam na makijaże

Jestem mobilna, dojadę pod wskazany adres. Szczególnie w dniu ślubu jest to wygodne dla Panny Młodej. Ograniczy to stres, który w tym dniu często się pojawia.

Skontaktuj się ze mną